Турист пройшов за першу годину 3/10 частину усього шляху. за другу годину 4/15 а за третю годину - решту. яку частину шляху пройшов турист за третю годину

+5
Ответы (1)
  1. 22 июля, 23:51
    0
    1) 3/10+4/15=9/30+8/30=17/30 - путь за 2 години

    2) 1-17/30=13/30 - частина пути, яку пройшов турист за 3 годину