Турист пройшов 20 км; 1/4 шляху вин ишов лисом, що становыть 2/5 - полем, а решту шляху - уздовж шосе. Скильки км пройшов турыст уздовж шосе.

+5
Ответы (2)
  1. 13 июня, 11:20
    0
    1) 20 * 1/4 = 5 км - шел по лесу

    2) 5 * 2/5 = 2 км - полем

    3) 20 - (5 + 2) = 13 км - вдоль шоссе
  2. 13 июня, 11:26
    0
    20*1/4=5 км - лесом

    5:2/5=12,5 км - полем

    5+12,5=17,5 км - лесом и полем

    20-17,5=2,5 км - вдоль шоссе