Турист мав подолаты видстань 180 км автобусом вин проихав сим девьятой цией видстани а решту шляху процшов пишкы рухаючись зи швидкисьтью 5 км / год. Скильки часу турыст йшов пишкы?

+4
Ответы (1)
  1. 20 октября, 06:14
    0
    1) 180:9*7=140 (км) - 7/9

    2) 180-40=40 (км) - осталось

    3) 40:5=8 (ч)

    Ответ: 8 год.