Видстань вид Киева до Житомира зализныцею через через Фастив 150 км по шосе на 20 километив менша турист из Киева до Житомира ихав Зализныцею а назад повертався автобусом скильки всього километрив проихав турыст?

+1
Ответы (1)
  1. 4 марта, 07:25
    0
    150+150-20=300-20=280