За 3 години автомобиль проихав 163 км. За першу годину вин проихав 65 км а за другу на 17 км менше ниж за першу. Скильки километрив проихав автомобиль за третю годину

+4
Ответы (2)
  1. 8 мая, 14:04
    0
    Это украинский?

    в общем за 3 года = 163 км

    1 год=65 км

    2 год=65-17=48 км

    3 год = 163-65-48=50 км
  2. 8 мая, 15:23
    0
    163-65=98 км за 2 часа которые остались (вместе)

    65-17=48 км за 2 час проехал

    98-48=50 км за 3 час

    50+48+65=163 км