За першу годину розвантажили 5/18 отриманого вантажу, за другу 25%, за третю-1/6, а за четверту - решту. Яка частину отриманого вантажу розвантажили за четверту годину?

+4
Ответы (1)
  1. 27 августа, 12:23
    0
    Пусть общее количество груза будет = 1

    1 година = 5/18

    друга година = 25% = 1/4

    третя година = 1/6

    четверта = 1 - 5/18 - 1/4 - 1/6 = (36-10-9-6) / 36=11/36

    за четверту годину розвантажили 11/36 усього вантажу