Log3 9-log25 5+log5 50-log5 10

+5
Ответы (1)
  1. 29 июня, 03:49
    0
    = 2㏒ 3-1/2㏒ 5+㏒ 50/10=

    3 5 5

    =2·1-1/2·1+1=2,5