1000000-9000 (5555-9999) + 666666666

+1
Ответы (1)
  1. 17 мая, 18:03
    0
    1000000-9000• (5555-9999) + 666666666=

    1) 1000000-9000=991000

    2) 5555-9999=-4444

    3) - 4444+666666666=666662222

    4) 991000*666662222 = - 665671222