Запишите чесло в виде квадрата натуральнык чисел А) 100; Б) 25; В) 100; Г) 16; Д) 49; Е) 81; Ж) 64; з) 36;

+3
Ответы (2)
  1. 5 октября, 23:40
    0
    A = 10

    Б = 5

    В = 10

    Г = 4

    Д = 7

    Е = 9

    Ж = 8

    З = 6
  2. 6 октября, 00:01
    0
    А) 10^2=100

    б) 5^2=25

    в) 10^2=100

    г) 4^2=16

    д) 7^2=49

    е) 9^2=81

    ж) 8^2=64

    з) 6^2=36