5 (4 а+8-в) - 9 а при а=4 и при в=6

+2
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 04:22
    0
    =20a+40-5b-9a=11a-5b+40

    11*4-5*6+40=44-30+40=84-30=54