2-7 у/6+4 у+7/3 равно - у/2

+1
Ответы (1)
  1. 10 марта, 04:33
    0
    (2-7 у) / 6 + (4 у+7) / 3=-у/2 (умножим на 6)

    2-7 у+2 (4 у+7) = - 3 у

    2-7 у+8 у+14=-3 у

    у+3 у=-14-2

    4 у=-16

    у=-16:4

    у=-4