Реши: (4709*6-1489) : 5 + (56014:7+4106*4)

+1
Ответы (1)
  1. 17 октября, 08:19
    0
    1) 4709*6=28254

    2) 28254-1489=26765

    3) 26765/5=5353

    4) 56014/7=8002

    5) 4106*4=16424

    6) 5353+16424=21777