6|x|-12|y| если х=-62,1 у=70,3

+3
Ответы (1)
  1. 10 мая, 07:29
    0
    6|x|-12|y|

    1. 6 * (-62) - 12*70,3=-56-843,6=899,6

    2. 6*62-12*70,3=372-843,6=-471,6