C+d-8,3 при с=-9 4/5; d=-1 9/20

+4
Ответы (2)
  1. 4 октября, 18:53
    0
    - 9,8 - 1,45 - 8,3=19,55
  2. 4 октября, 20:41
    0
    - 9 4/5 + (- 1 9/20) - 8,3 = - (9 16/20 + 1 9/20 + 8 6/20) = - 18 31/20 = - 19 11/20