Ровяжи ривняння a) 6x+4x+55=85 b) 5y-2y-12=51

+3
Ответы (1)
  1. 31 августа, 03:24
    0
    A) 6x+4x+55=85

    10x=85-55

    10x=30

    x=30/10

    x=3

    b) 5y-2y-12=51

    3y=51+12

    3y=63

    y=63/3

    y=21