X< или=608• (3076+5081) - 2111022: (5960 - 5646)

+1
Ответы (1)
  1. 16 августа, 03:23
    0
    608 * (3076+5081) - 2111022: (5960-5646) = 6081434

    1) 3076+5081=8157

    2) 5960-5646=314

    3) 608*8157=6088157

    4) 2111022:314=6723

    5) 6088157-6723 = 6081434