608 * (3076+5081) - 2111022: (5960-5646)

+3
Ответы (1)
  1. 14 декабря, 15:57
    0
    1) 3076+5081=8157

    2) 608*8157=4959456

    3) 5960-5646=314

    4) 2111022:314=6723

    5) 4959456-6723=4952733