При y=7 19*y-4*y+y

При b=12 37b-8b-10b+19

+4
Ответы (2)
  1. 6 сентября, 21:13
    0
    1) 19y-4y+y=16y если y=7, то 16*7=112

    2) 37b-8b-10b+19=19y+19 если b=12, то 19*12+19=247
  2. 6 сентября, 21:14
    0
    19*7-4*7+7

    1) 19*7=133

    2) 4*7=28

    3) 133-28=105

    4) 105+7=112