589456+21456-2888:38*57

+3
Ответы (2)
  1. 13 июля, 20:33
    0
    589456+21456-2888/38*57=606580

    1) _2888/38 2) 76 3) + 589456 4) _610912

    266 76 * 57 21456 4332 _228 + 532 610912 606580

    228 380

    0 4332
  2. 13 июля, 20:37
    0
    2888:38=76

    76*57=4332

    589456+21456=610912

    610912-4332=606580