40000-41656:82+9087=? 54049+3070*93-7358=? 2888:76*51=? 2632:94*42=?

+2
Ответы (1)
  1. 28 августа, 14:45
    0
    40000-41656:82+9087 = 40 000 - 508 + 9 087 = 48 579

    54049+3070*93-7358 = 54 049 + 285 510 - 7 358 = 332 201

    2888:76*51=38*51 = 1 938

    2632:94*42 = 28*42 = 1 176