130536:444 + (5829:87+5606) 507*372 + (9200-800; 4) 14 * (3600*18-239200:46) 40000-41656:82+9087

+5
Ответы (1)
  1. 18 августа, 14:22
    0
    1) 5829/87=67

    2) 67+5606=5673

    3) 800/4=200

    4) 9200-200=9000

    5) 3600*18=64800

    6) 239200/46=520

    7) 130536/444=294

    8) 507*372=188604

    9) 14*520=7280

    10)