1) 2888:76*51 = 2) 2632:94*42

+1
Ответы (2)
  1. 12 мая, 11:21
    0
    1) 2888:76*51 = 1938

    2) 2632:94*42=1176
  2. 12 мая, 11:51
    0
    1) 2888:76*51 = 1938

    2) 2632:94*42 = 1176