240 + (118-80) : 2+21456+87,24894-654731486154231

+1
Ответы (1)
  1. 6 августа, 01:18
    0
    1) 118 - 80 = 38

    2) 38 : 2 = 19

    3) 240 + 19 = 259

    4) 259 + 21456 = 21715

    5) 21715 + 87, 24894 = 21802,24894

    6) 21802,24894 - 654731486154231 = - 654731486132428,75106