15•140+250 - (300•54) + 249:67=?

+1
Ответы (1)
  1. 5 июня, 03:21
    0
    1) 15*140=2100 2) 300*54=16200 3) 2100+250=2350 4) 2350-16200=-13850 5) - 13850+249=-13601 6) - 13601/67=-203