7*9*5

+54*76

---

**718*

68*43

+*195*

---

*0*0*0

84*6

+*59*

---

*3*47

71*28

+2*9**

---

**1200

+5
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 11:07
    0
    1) 72905+54276=127181

    2) 68043 + 31957=100000

    3) 8456+4591=13047

    4) 71228+29972=101200