4750-x*800=1550 и 920:x+168=260

+5
Ответы (1)
  1. 3 мая, 21:02
    0
    4750-1550=у*800 920:=260-168

    3200=у*800 920:х=92

    У = 3200:800 х=920:92

    у=4 х=10

    920:10+168=260