Знади суму та ризницю чисел 450 и310,770,200

+3
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 22:09
    0
    450 - 310 = 140

    450+310=760

    450-770 = - 320

    450+770 = 1220

    450-200=250

    450+200=650