До числа 29 додоти ризницю чисел 14 и 7? Вид числа 16 видняти ризницю чисел 10 и 8?

+3
Ответы (2)
  1. 3 января, 16:31
    0
    29 + (14 - 7) = 29 + 7 = 36

    16 - (10 - 8) = 16 - 2 = 14
  2. 3 января, 16:34
    0
    29 + (14-7) = 29+7=36

    16 - (10-8) = 16-2=14