Запиши вирази та обчисли 1 вид числа 14 видняти ризницю чисел 7 и2 2 до числа 8 додати суму чисел 3 и6

+1
Ответы (2)
  1. 10 ноября, 21:18
    0
    14 - (7-2) = 9 8 + (3+6) = 17 как то так))
  2. 10 ноября, 22:39
    0
    1) 14 - (7-2) = 14-5=9 2) 8 + (3+6) = 8+9=17