Cуму чисел 9407 и 5080 зменш на ризницю цих чисел, добуток чисел 9485 и 9 зменш на их ризницю

+5
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 17:41
    0
    1. (9407+5080) - (9407-5080) = 14487 - 4327 = 10160.

    2. 9485 * 9 - (9485 - 9) = 85365 - 9476 = 75889.