Запиши математични вирази й обчисли их значення. 1) добуток чисел 200 и 40 зменш на частку цих самих чисел. 2) добуток чисел270 и 200 зменш у 100 разив. 3) вид 100 000 видними частку чисел 900 000 и 10.

+2
Ответы (1)
  1. 2 июня, 08:47
    0
    1) 200 х40-200/40 = 8000-5=7995. 2) 270 х200/100=54000/100=540. 3) 100 000-900 000/10 = 100 000-90 000 = 10 000