Суму чисел 9407 и 5080 зменш на ризницю цих чисел.

+3
Ответы (2)
  1. 24 августа, 07:32
    0
    (9407+5080) - (9407-5080) = 14487-4327=10160
  2. 24 августа, 08:22
    0
    (9407+5080) - (9407-5080) = 10160