1. добуток чисел 3 и8 збильшити на 27

2. Суму чисел 25 и57 зменшити на частку 54:6

3. число 70 зменшити на ризницю чисел 67 и39

+5
Ответы (1)
  1. 9 апреля, 19:28
    0
    1) (3*8) + 27=24+27=512) (3+8) + 27=11+27=383) (25+57) - (54:6) = 82-9=73 4) 70 - (67-39) = 70 - 28=42