109*6 = 205*4 = 168*4 = 168:4 = 648:6 = 927:6=

+5
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 04:28
    0
    109*6=654

    205*4=820

    168*4=672

    168:4=42

    648:6=18

    927:6=154,5