315 - p+185 при p=148; 213

427-l-167 приl=59; 260

+2
Ответы (1)
  1. 26 октября, 11:29
    0
    427-l-167 = 260-l

    при l=59 260-59=201

    при l=260 260-260=0

    315 - p+185 = 500-p

    при p=148 500-148=352

    при p=213 500-213=287