На заводи в трьох працюэ 626 робитникив у першому працюэ в 2 рази бильшиниж в другому а в третьому на 142 бильше скильки людей працюе в кожному?

+4
Ответы (1)
  1. 31 октября, 14:27
    0
    1--2x

    2--x

    3--142=x

    x+2x+142+x=626

    4x=484

    x=121

    1--2*121=242

    3--142+121=263