У трьох цехах одного заводу працюе 2940 робитныкив. 3/7 усих робитныкив працюе в першому цеху а решта - у другому и третьому поривну в кожному Скилькы робитныкив працюе в третьому цеху

+4
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 10:08
    0
    1) 3/7*2940=1260 (в 1 цеху)

    2) (2940-1260) / 2=840 (во 2 и 3 цехах)

    Ответ: 840