На хлибзаводи в трьох цехах випекли 760 хлибин. У першому и другому цехах разом випекли 420 хлибин, а в другому и третьому 450. Скильки хлибин випекли в кожному цеху.

+4
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 19:27
    0
    1) 760-420=340 х-3 завод

    2) 760-450=310 х-2 завод

    3) 420-310=110 х-1 завод