5456 - (2456+728)

(1234+2587) - 1234

8289 - (2623+3289)

Помогите: 3

+2
Ответы (1)
  1. 24 июля, 02:59
    0
    5456 - (2456+728) = 22722

    1) 2456+728=3184

    2) 5456-3184=2272

    (1234+2587) - 1234=4468

    1) 1234+2587=3821

    2) 8289-3821=4468

    8289 - (2623+3289) = 5277

    1) 2623+3289=3012

    2) 8289-3012=5277