700700-6059 * (47923-47887) - 65548

+4
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 10:01
    0
    1) 47923-47887=36

    2) 6059*36=218124

    3) 700700-218124=482576

    4) 482576-65548=417028

    Ответ: 417028