11 (x-2) - 6 (2x+1)

-6 (x-4) + 2 (2x-4)

- (4x+3) + 2 (2x-5)

2 (9x+7) - 0,2 (5-15x)

+3
Ответы (1)
  1. 28 января, 15:39
    0
    11x - 22 - 12x - 6 = - x - 28

    -6x + 24 + 2x - 8 = - 4x + 16

    -4x - 3 + 4x - 10 = - 13

    18x + 14 - 1 + 3x = 21x + 13