Log11 (7x+1) = log11 (5-3x)

+2
Ответы (1)
  1. 14 октября, 07:39
    0
    1) 2 х+1=11 квадрат 2x=121-1 2x=120 x=120/2=60 2) x+3=5x-2 x-5x=-3-2 - 4x=-5 x=-5/-4=1,25 3) 3x-2=4 3x=2+4 3x=6 x=6/3=2