100105 - (87007-679) = ?

+4
Ответы (2)
  1. 6 июня, 14:32
    0
    1) 87007-679=86328

    2) 100105-86328=13777

    Ответ: 13777

    100105 - (87007-679) = 13777
  2. 6 июня, 16:05
    0
    1) 87007-679=86328

    2) 100105-86328=13777