5*8+74-39*32669:34-379

+1
Ответы (1)
  1. 1 декабря, 08:35
    0
    Ответ = 37134,264

    5 * 8 = 40

    39*32669=1274091

    1274091:34=37473,264

    37473,264+74=37513,264

    37513,264-379 = 37134,264