8 х+4 (13*+32) = 308

5 (11*-31) - 9*=121

+2
Ответы (1)
  1. 26 мая, 04:03
    0
    8 х+4 (13 х+32) = 308

    8 х+52 х+128=308

    60 х+128=308

    60 х=308-128

    60 х=180

    х=3