165 - (65+27) = ? 231 - (157+63) = ? 211 - (87+113) = ? 742 - (693+48) = ?

+4
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 08:57
    0
    1). 73, 2). 11, 3). 11, 4). 1.
  2. 29 ноября, 09:58
    0
    1) 165 - 92 = 73 2) 231 - 220 = 11 3) 211 - 200 = 11 4) 742 - 741 = 1