84:12+13*7-38=?

94-50:2+52=?

70*8-56: (39278-39270) + 845=?

+2
Ответы (1)
  1. 13 января, 04:48
    0
    1.84:12=7

    2.13*7=91

    3.91-38=53

    1.50:2=25

    2.94-25=69

    3.69+52=121

    1.39278-39270=8

    2.70*8 = 560

    3.560-56=504

    4.504+845=1349