Решите уравнение а) 87-х=39 б) з + 24 = 43 в) (38+у) - 18 = 31

+2
Ответы (2)
  1. 19 августа, 11:58
    0
    А) 87-x=39

    87-39=x

    48=х

    б) з+24=43

    з=43-24

    з=19

    в) (38+у) - 18=31

    38+у=31+18

    38+у=49

    у=49-38

    у=11
  2. 19 августа, 14:09
    0
    1) X=48 2) 3=19 3) y=11