Решити

56:7*8-40:3=

3*2+18:4*9=

+2
Ответы (1)
  1. 30 мая, 04:49
    0
    56:7*8-40:3=56:7=8*8=64-40=24:3=8

    3*2+18:4*9=3*2=6+18=24:4=6*9=54