728*359-628*359+641*1000

+4
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 15:11
    0
    1) 728*359=261352

    2) 628*359=225452

    3) 641*1000=641000

    4) 261352-225452=35900

    5) 35900+641000=676900